Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
OLPI glówna szkoly kontakt pobierz Flash Player

Zapraszamy na ferie ZIMOWE w Liceum Plastycznym w Gdańsku!

MY NIE ŚPIMY!
 
Zapraszamy na ferie ZIMOWE w Liceum Plastycznym w Gdańsku!
 
Eco i 3D 
Za pomocą materiałów z recyklingu zaprojektuj formę 3D!  Jaka będzie Twoja realizacja przestrzenna z eko materiałów plastycznych?
Stroje i fryzury z epoki 
Poznaj kilka nietuzinkowych modeli fryzur i stwórz do nich modele ubiorów w formie rysunku żurnalowego!
Mały drukarz
Linoryt jest jedną z technik graficznych, którą możesz wykorzystać tworząc swój własny projekt graficzny. Jakim projektem zaskoczysz odbiorców? 
Film animowany
Zabierzemy Cię w świat filmu animowanego.. Jak będzie wyglądać twoja animacja?
Albo na czysto albo na brudno.. !
Rzeźba ma wiele odsłon, a rozmaitość technik tej dziedziny pozwala nie tylko na klasyczne formy w glinie. Dla chętnych przygotowaliśmy 'mydlaną' niespodziankę!

 

Warsztaty kończą się prezentacją wykonanych przez dzieci i młodzież prac podczas piątkowego wernisażu! Wystawę prac można będzie oglądać w przestrzeni szkoły. 
 
Zajęcia dla dzieci i młodzieży (w dwóch grupach wiekowych od 7 do 12 i od 13 do 18 lat) odbywają się w godzinach  9.00 - 13.00, od poniedziałku do piątku (29.01-02.02.18 r.), w pracowniach Liceum Plastycznego w Gdańsku Oliwie. Materiały plastyczne zapewnia organizator.
Całościowa odpłatność za warsztaty to 50 zł, zgłoszenia proszę wysyłać do 25.01.2018r. na adresy mailowe lub tel., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  / 608 097 383, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  / 605 651 982 
 
Zapraszamy!
Do góry | Strona Glówna | Aktualności | Szkoły | Kontakt