Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
GPI glówna szkoly kontakt pobierz Flash Player

BookON 2017

BOOKON
festiwal literacko-filmowy
21 marca 2017
impreza propagująca czytanie i kontakt z książką


Szanowni Państwo! W imieniu Ogólnokształcącego Liceum i Gimnazjum Programów Indywidualnych w Gdańsku chciałabym serdecznie zaprosić Państwa do udziału w VI edycji Festiwalu Literackiego BOOKON dnia 21 marca 2017 roku. Ideą Festiwalu BOOKON jest propagowanie wśród  młodych ludzi czytania i kontaktu z książką. Wykorzystując nowoczesne metody dydaktyczne, staramy się uzupełniać i urozmaicać program szkolny, inspirując uczniów do samodzielnego poszukiwania wiedzy. Z roku na rok uczniowie naszych szkół przygotowują coraz bardziej interdyscyplinarne panele i warsztaty wzbogacając ofertę festiwalu. Warsztaty w ramach festiwalu BOOKON poprowadzone zostaną pierwszego Dnia Wiosny 21 marca 2017 roku od godziny 9:00 do 14:00. Warto wykorzystać ten tradycyjny dzień wagarowicza, aby przyjść z całymi grupami-klasami do naszej szkoły. Od godziny 9.00 do 12.00 w salach lekcyjnych będą się odbywały warsztaty, spotkania poświęcone literaturze i zagadnieniom związanym z literaturą. Każdy uczestnik może swobodnie przechodzić z jednej sali do drugiej, korzystać z wielu form pod okiem specjalisty, mistrza w danej dziedzinie. Symultaniczna dramaturgia dnia w Komnatach BookON-u. Oznacza to, że w różnych salach odbywać się będą jednocześnie najróżniejsze zajęcia i warsztaty, prowadzone przez Mistrzów Tematów. Każdy może przechodzić od jednej do drugiej komnaty, żeby uczestniczyć w wielu działaniach lub pozostać dłużej w jednej, na cały czas odbywających się w niej zdarzeń. Zadania, zajęcia, przygody i konkursy mają związek z literaturą, filmem, poezją, ilustracją i czytaniem książek.

O godzinie 12:15 odbędzie się spotkanie z GOŚCIEM SPECJALNYM, zaś około godziny 13:00 rozpocznie się FINAŁ z podsumowaniem festiwalu. Na zwycięzców i uczestników zabaw czekają liczne nagrody.
Zapisy - zgłoszenie uczestnictwa do 15 marca 2017 (szkoły oraz uczniowie indywidualni): przez internet: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (podaj imię i nazwisko, wiek, szkołę) telefonicznie: 794376667 Katarzyna Korolczuk

Mapę dojazdu i szczegóły programu znajdziesz: www.olpi.pl

koordynator Festiwalu BOOKON Katarzyna Korolczuk

Program imprezy

Do góry | Strona Glówna | Aktualności | Szkoły | Kontakt