Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
GPI glówna szkoly kontakt pobierz Flash Player

Przekaż 1% podatku na rzecz naszej Szkoły

Szanowni Rodzice i Przyjaciele

 

Rada Rodziców przy Zespole Szkół Programów Indywidualnych w Gdańsku ul. Polanki 124 zawarła porozumienie z Fundacją “Rodzice Szkole”  - www.rodziceszkole.edu.pl

Dzięki współpracy z Fundacją , mamy możliwość pozyskania dodatkowych środków finansowych na wzbogacenie oferty edukacyjnej i zapewnienie wyższego standardu nauki naszym dzieciom.Dlatego też zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego na rzecz Fundacji „Rodzice Szkole” .

Zwracamy uwagę, że 75% uzyskanych tą drogą funduszy zostanie przekazane do bezpośredniej dyspozycji Rady Rodziców, a 25% wykorzystane na przeprowadzenie przez Fundację „Rodzice Szkole” - dla środowisk wskazanych przez tę Radę Rodziców - konferencji, szkoleń i warsztatów oraz wyposażenie Państwa szkoły w materiały edukacyjno-informacyjne, dotyczące współpracy wszystkich jej organów (rady rodziców, rady pedagogicznej, dyrektora szkoły i samorządu uczniowskiego).

Przekazanie 1% jest dobrowolne i to Państwo decydujecie o przeznaczeniu tej kwoty. Nie jest naszym celem stwarzanie konkurencji dla innych ważnych potrzeb społecznych. Uznajemy, że wszystkim organizacjom pożytku publicznego przyświecają szlachetne intencje, a o ich wsparciu decydują wyłącznie Darczyńcy.

 

W deklaracji PIT prosimy wpisać:

Numer KRS (PIT-36 poz. 329; PIT-37 poz. 137 ): 0000268115

Cel szczegółowy (PIT-36  poz.  331;  PIT-37  poz.  139):   RR OLPI w Gdańsku

BARDZO  WAŻNE  jest  wpisanie  jako  cel  szczegółowy  RR  OLPI   W   Gdańsku, wtedy z konta Fundacji „Rodzice Szkole” zgromadzone środki przekazane zostaną na  konto Naszej RadyRodziców.

Prosimy  także  o  zainteresowanie  tym  tematem  Wasze  Rodziny,   Przyjaciół,

Znajomych , itp.

Każda przekazana „złotówka” wróci w ten sposób do Naszych Dzieci.

 

Z wyrazami szacunku,

Rada Rodziców przy Zespole Szkół Programów Indywidualnych w   Gdańsku.

Do góry | Strona Glówna | Aktualności | Szkoły | Kontakt