Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
GPI glówna szkoly kontakt pobierz Flash Player

Dlaczego warto się uczyć w naszym gimnazjum?

Argument I

Każdy uczeń posiada swój indywidualny program nauczania dostosowany do potrzeb, zdolności, możliwości i trudności, który jest tworzony poprzez:
  • dostosowanie wymagań oraz kryteriów ocen na przedmiotach obligatoryjnych;
  • włączenie do siatki godzin przedmiotów dodatkowych (np. Teatr, SZAFA, przedmiotów przygotowujących do egzaminów itp.);
  • naukę języków obcych w grupach według zaawansowania (duży wybór języków);
  • wybór zajęć sportowych (np. wspinaczka itp.);
  • realizację zainteresowań i pasji w grupie wychowawczej z wybranym przez siebie wychowawcą.
Można o tym przeczytać w zakładce "O szkole".

Argument II

Mamy wysoko wykwalifikowaną kadrę (nauczyciele posiadający tytuł naukowy doktora, kursy kwalifikacyjne terapii pedagogicznej, studia podyplomowe, dwa fakultety), która specjalizuje się w indywidualizacji nauczania, tworzenia programów autorskich, edukowaniu nauczycieli i pedagogów. Można przeczytać o tym w zakładce "Kadra".

Argument III

Gwarantujemy wysoki poziom nauczania i troskę o każdego ucznia - nasze klasy liczą do 12 osób, terapia pedagogiczna oraz języki obce odbywają się w grupach mniejszych. Łatwiej nauczyć w takich warunkach, nie trzeba zapewniać dziecku dodatkowych korepetycji. Można o tym przeczytać w zakładce "O szkole".

Argument IV

Oprócz przedmiotów objętych programem, oferujemy uczniom fakultety i przedmioty dodatkowe: historia sztuki, malarstwo i rysunek, ceramika, rzeźba, projektowanie graficzne, filozofia i in. Można o tym przeczytać w zakładce "O szkole".

Argument V

Umiemy pracować z uczniami z dysleksją (dysgrafią, dysortografią), dyskalkulią; z uczniami powracającymi z zagranicy; z uczniami o szczególnie ciekawych zainteresowaniach lub uzdolnieniach jednokierunkowych.

Argument VI

Mamy pedagoga, psychologa, wychowawców oraz tutorów podejmujących stały kontakt z rodzicami. Można o tym przeczytać w zakładce "O szkole".

Argument VII

Metody i formy pracy wzorujemy na zdobyczach edukacji angielskiej.

Argument VIII

Mamy dobrą bazę - piękne otoczenie szkoły, duży wygodny budynek, szkoła jest kameralna i sympatyczna; uczniowie są u nas bezpieczni i otoczeni opieką. W budynku szkoły mieści się śliczna stołówka, gdzie uczniowie jedzą ciepły posiłek. Sale dydaktyczne są przytulne, ciekawie urządzone, wyposażone w rzutniki i komputery. Mamy e-dziennik, WiFi.

Argument IX

Wszystkie dodatkowe zajęcia i formy edukacji odbywają się w ramach czesnego, nie ma żadnych dodatkowych opłat!!!

Argument X

Opłaty za szkołę są przystępne, uczniowie mogą korzystać z wielu zniżek, nie trzeba opłacać korepetytorów. O szczegółach można przeczytać w zakładce "Przykładowe czesne", "Czesne i zniżki", "Regulamin przyznawania ulg w opłatach czesnego".

Do góry | Strona Glówna | Aktualności | Szkoły | Kontakt