Zadzwoń:
058 552 41 88
Napisz:
liceum@olpi.pl

Dla kandydata

Administrator

O czym marzysz?

            Zapewne marzysz o szkole, w której będziesz się czuć dobrze, gdzie będziesz realizować swoje pasje i zainteresowania. Jesteśmy kameralną szkołą, w której nie zginiesz wśród tłumu, gdzie  panuje przyjazna atmosfera, nauczyciele są sympatyczni, dzielą się swoimi pasjami i prowadzą ciekawe lekcje. Trafisz do grona fajnych ludzi, którzy są różni, mają różne zainteresowania, ale trzymają się razem, bo jest nas niewielu. Nasza społeczność liczy około 130 osób, więc można poznać się dobrze, zaprzyjaźnić i znaleźć bratnie dusze. Twoja klasa będzie niewielka, więc będziesz w niej ważnym elementem, którego nikt nie przegapi.

Kim jesteś?

            Żeby Cię poznać, chcemy usłyszeć o Twoich zainteresowaniach, pasjach, sposobie spędzania wolnego czasu, a także oczekiwaniach wobec szkoły. Wysłucha Cię wnikliwie i Twoich rodziców Marcin Szmuniewski (502-316-784 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..), znakomity geograf i wychowawca, który zajmuje się rekrutacją, jest przewodnikiem i opiekuje kandydatami na uczniów.

            Przedstawisz nam siebie w krótkiej prezentacji, w której opowiedz nam o swoich pasjach lub wiedzy. Na tej podstawie powstanie Twój pierwszy profil indywidualny: jakim człowiekiem jesteś, czego potrzebujesz i jak możesz się rozwijać w naszej szkole. Możesz opowiedzieć o swoim hobby, przygotować film, prezentację multimedialną, plakat lub zaprezentować pokaz na żywo na przykład tańca czy gry na instrumencie.

            Po obejrzeniu prezentacji i analizie Twojego świadectwa oraz innych dokumentów komisja orzeka o przyjęciu lub stwierdza, że inna szkoła będzie dla Ciebie właściwym miejscem.

Czego potrzebujesz?

Pierwsze koty za płoty! Przed rozpoczęciem roku szkolnego będziesz uczestniczyć w warsztatach integracyjnych, w trakcie których poznasz innych nowych uczniów, wychowawców, nauczycieli i tych, którzy zadomowili się już na dobre i pomogą Ci się zaaklimatyzować, dokonać pierwszych wyborów przedmiotów i wychowawcy. Pierwszego września nie będziesz już „nowy”, ale już „swój” i wśród „swoich”.

Dokumenty do rekrutacji

 

Dokumenty potrzebne do rekrutacji prosimy o wypełnienie poprzez formularz internetowy lub wysłanie skanu dokumentów do pełnomocnika ds. rekrutacji Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FORMULARZ INTERNETOWY

Dodatkowo prosimy o przesłanie w formie skanów:

 - opinii/orzeczenia z poradni psychologiczno-pedagoogicznej

 - wykazu ocen za pierwszy semestr

- Kwestionariusz Kandydata Szkoły

Ankieta dla kandydata na ucznia - wypełnia uczeń - online

(wersje w formie plików)

Wersja Word             Wersja PDF

 

  • podanie o przyjęcie do szkoły
  • kwestionariusz wypełniany wspólnie z rodzicem lub opiekunem
  • odpis aktu urodzenia
  • świadectwo ukończenia szkoły poprzedniego etapu edukacyjnego, ostatnie świadectwo szkolne - oryginały
  • oryginał zaświadczenia o egzaminie
  • dwa zdjęcia
  • karta zdrowia
  • dyplomy osiągnięć lub zainteresowań
  • umowa do podpisania przez rodzica/ opiekuna i regulamin zniżek w czesnym.

W sprawie rekrutacji kontaktuj się:

z Marcinem Szmuniewskim: 502-316-784 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

lub z sekretariatem szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-15.00: tel. 058 552 41 88, 058 341 33 54, fax. 058 552 41 88, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Numery kont bankowych (Santander Bank Polska):

OLPI, GPI: 08 1500 2051 1220 5051 3252 0000

LP: 45 1500 2051 1220 5051 2499 0000

OSSP: 43 1500 2051 1220 5051 2503 0000

Ulgi w czesnym

 

Wniosek o ulgi w czesnym

Kategoria: