Zadzwoń:
058 552 41 88
Napisz:
liceum@olpi.pl
Cannot add or update a child row: a foreign key constraint fails (`olpiplqlrgolpi`.`#__sigplus_data`, CONSTRAINT `#__FK_sigplus_data_property` FOREIGN KEY (`propertyid`) REFERENCES `#__sigplus_property` (`propertyid`) ON DELETE CASCADE)

Rzeźba

Administrator

Pracownia Rzeźby nauczyciel prowadzący Tomasz Zabrocki

Odbywają się w niej zajęcia z przedmiotu rzeźba obowiązkowe dla wszystkich uczniów szkół plastycznych. Realizowane są zadania z wyobraźni, ćwiczenia kompozycyjne, studia z natury

i projekty własne uczniów. Podstawową techniką jest modelowanie w glinie. Prace utrwalane są odlewami gipsowymi oraz wypałem w piecu ceramicznym. Możliwe jest realizacja prac w wybranych przez ucznia technikach i technologiach.

Celem kształcenia jest umiejętność kształtowania form przestrzennych w sposób rzeźbiarski ,zgodnie ze zdobytymi umiejętnościami manualnymi i nabytą wiedza na temat tej dziedziny sztuki. Pracownia otwarta jest w formie zajęć fakultatywnych dla  uczniów  szkół programów indywidualnych.

Pracownia Ceramiki nauczyciel prowadzący Tomasz Zabrocki

W pracowni ceramiki realizowane są w niej zajęcia ze specjalności artystycznej ceramika w ramach specjalizacji techniki rzeźbiarskie..Celem kształcenia jest nabycie przez uczniów umiejętności kształtowania form ceramicznych i zdobienia ich  oraz twórcze zastosowanie poznanych technologii.

Pracownia otwarta jest dla uczniów szkół programów indywidualnych w formie zajęć fakultatywnych.

 

{gallery rows=1 preview_width=300 preview_height=300}OLPI/rzezba{/gallery}

Kategoria: