Zadzwoń:
Napisz:
liceum@olpi.pl

Administrator

Liceum Sztuk Plastycznych jest szkołą artystyczną kształcącą uczniów w zawodzie artysty plastyka. Zawód w naszej szkole można uzyskać w ramach następujących specjalizacji:

Animacja Filmowa,

Fotografia Artystyczna,

Realizacje Intermedialne,

Ceramika Artystyczna,

Techniki Rzeźbiarskie,

Projektowanie Graficzne,

Techniki Druku Artystycznego,

Tradycyjne Techniki Malarskie i Pozłotnicze,

Mural.

Przyjdź do nas! Poznaj swoich przyszłych nauczycieli, zobacz szkołę!

Zaprezentuj nam swoje umiejętności i zainteresowania. Porozmawiajmy o tym, czego od nas oczekujesz.

Proces rekrutacji dzieli się na dwa etapy:

- badanie uzdolnień plastycznych,

- analiza świadectwa ukończenia poprzedniego etapu nauki.

Badanie uzdolnień plastycznych

(rekrutacja uzupełniająca)

Na badania uzdolnień plastycznych zapraszamy 06.07.2020 o godzinie 10.00, sprawdzicie się z zakresu rysunku, malarstwa, kompozycji przestrzenne.
Kandydat powinien mieć ze sobą prace plastyczne, prezentujące jego zainteresowania i umiejętności.
Badanie jest bezpłatne, potrzebne materiały plastyczne zapewnia szkoła.

Zgłoszenia na badania uzdolnień plastycznych przyjmujemy telefonicznie lub mailowo (tel. 58 5524188, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
80-308 Gdańsk ul. Polanki 124
tel. (058) 552 41 88, (058) 341 33 54