Zadzwoń:
Napisz:
liceum@olpi.pl

Administrator

Liceum Plastyczne jest szkołą artystyczną kształcącą uczniów w zawodzie artysty plastyka. Zawód w naszej szkole można uzyskać w ramach następujących specjalizacji:

• Animacja Filmowa,
  • Fotografia Artystyczna,
  • Realizacja Obrazu Filmowego
  • Realizacje Intermedialne,
  • Ceramika Artystyczna,
  • Techniki Rzeźbiarskie,
  • Projektowanie Graficzne,
  • Techniki Druku Artystycznego,
  • Tradycyjne Techniki Malarskie i Pozłotnicze,
  • Mural.

Aby zostać uczniem naszej szkoły, trzeba przejść proces rekrutacji, który dzieli się na  dwa etapy:

• badanie uzdolnień plastycznych,
  • analiza świadectwa ukończenia poprzedniego etapu nauki.

W dniu 12 stycznia 2019 roku odbędzie się Badanie Kompetencji. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie lub mailowo (tel. 58 5524188, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
80-308 Gdańsk ul. Polanki 124
tel. (058) 552 41 88, (058) 341 33 54