Zadzwoń:
058 552 41 88
Napisz:
liceum@olpi.pl

Klasa teatralna - nabór

Administrator

LINK TRÓJMIASTO

 

Klasa aktorska w Ogólnokształcącym Liceum Programów Indywidualnych jest adresowana jest dla osób, które chcą rozwijać swoje pasje i zainteresowania związane z teatrem i sztuką aktorską. Program zajęć w czteroletnim cyklu edukacyjnym zakłada zdobycie podstawowych umiejętności kształtujących warsztat aktorski, coroczne pokazy sceniczne oraz przygotowanie do egzaminów wstępnych do wyższych uczelni teatralnych. Wszystkie przedmioty aktorskie będą prowadzone przez profesjonalistów.

Przedmioty aktorskie w czteroletnim cyklu nauczania: elementarne zadania aktorskie, proza, wiersz, praca nad rolą, wiedza o teatrze, dykcja + emisja głosu, śpiew, umuzykalnienie, ruch sceniczny, taniec, akrobatyka, praca z kamerą, casting, przygotowanie do egzaminów do wyższych szkół teatralnych

EGZAMIN 24 kwietnia godzina 9.00

Egzamin będzie rozmową kwalifikacyjną kandydata z komisją, podczas której kandydat prezentuje krótki (ok 2000 znaków) monolog sceniczny, nauczony na pamięć, wcielając się w wybraną przez siebie rolę. Kandydat może skorzystać z proponowanych tekstów. Dodatkowo komisja może poprosić kandydata o wykonanie jakiejś etiudy na zadany temat, zaśpiewanie piosenki oraz powtarzanie rytmów. Rozmowa ma na celu weryfikację uzdolnień kandydata w kierunku aktorskim.


Kontakt rekrutacja:

Marcin Szmuniewski 502316784

Dorota Bielska 691133125

Zapisy na badanie przyjmuje sekretariat szkoły: 058 552 41 88 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kategoria: